בחירת אביזרי מין – הכיצד

אם הצלחתם לצלוח את המבוכה הראשונית והחלטתם שאתם מנסים אביזרי מים סוף סוף, כל מה שנחוץ לכם הוא המדריך הקצר שיעזור לכם להחליט מה ואיך לבחור. יש כמה כללי אצבע שכדאי לזכור כשבודקים אביזרי מין ולעקוב אחריהם בזמן הרכישה.

בחירת אביזרי מין

פירמה ואיכות

הפירמה והאיכות מחייבות. איכות של אביזר מין מבטיח לא רק היגיינה בגלל החומרים שמהם מייצרים אותם, אלא גם בטיחות בשימוש. אמנם לא כל אביזר מין משתמש בחשמל או בסוללות או בטעינה כלשהי, אבל גם כאלה שאינם חשמליים ורוטטים או מסתובבים חייבים להיות מיוצרים מחומרים תקניים שאינם גורמים לזיהומים באיברים שבהם עושים בהם שימוש. זה נכון במיוחד לאביזרים שנועדו להחדרה ואסור שיישברו, ייקרעו או יתפוררו באמצע. בגלל זה יש להתייעץ עם המוכר ולבדוק שיש תווי תקן ואיכות למוצרים. מוצרים זולים מדי מעידים על כך שלא השקיען בהם יותר מדי בחומר והוא גם לא יאריך חיים. 

לקנות לפי התפקיד והפעילות שמתאימה לכם

חנות אביזרי מים היא כמו חנות צעצועים אמיתית שמפתה באפשרויות שלה. לפני שאתם בוחרים את אביזר המין שמתאים לכם חשבו על מה שנחוץ לכם ביותר, ומהי הפנטזיה שלכם והתחילו לסרוק את הקטגוריות השונות. חפשו משהו שנראה הכי מתאים למה שישרת אתכם וקראו עליו כל מה שצריך.

עיצוב אופטימלי

העיצובים של אביזרי מין בימינו מרהיבים ומגיעים בשלל חומרים וצבעים. לפעמים מפתה לקנות אביזר מין רק בגלל הצורה הנפלאה שלו. חשבו היטב על כל אביזר כזה ומה הוא עושה לכם ובחרו אביזרי מין שנראים לא רק יפים אלא גם מעשיים. דמיינו כל אחד ואת השימוש בו וכך תדעו אם העיצוב הזה בפרט יכול להשתלב בחיי המין שלכם. 

להתחיל מהפשוט ולהגיע למורכב

יש אביזרי מים בגדלים ובתצורות שונות, ולפעמים אנשים שאינם מכירים באמת את היכולת שלהם או את התגובות של הגוף שלהם קונים אביזרי מין שאינם מתאימים להם. חוסר הניסיון משפיע קצת ולכן כשאתם בוחרים אביזר מין כדאי להתחיל מהפשוט למורכב, כשאחרי הניסיון שתרכשו באביזרים הפשוטים תדעו כבר מה עוד אתם מחפשים לריגוש וגירוי נוסף. ניסיון כזה גם יכשיר אתכם במידה מסוימת להתנסויות מורכבות יותר ותדעו גם איך לבחור נכון אביזר מין כזה.

מודעות פרסומת